1. Fasade
  2. Kurumsal
  3. Şirket Hakkında

Şirket Hakkında

2005 yılında İstanbul merkezli kurulan POLATOĞLU A.Ş; dürüst ticaret anlayışı, vizyonel bakış açısı ve bir ekip olabilme prensiplerini, kendisine düstur edinmiş, hizmet aldığı ve ya verdiği kurum ve ya kişiler ile öncelikle ``dost`` olabilmeyi başarmış, uzun seneler neticesinde``genç, uzman ve deneyimli`` kadrosunun karşılıklı güven neticesinde; bir aile mefhumuyla, en yüksek enerjide çalışarak kendisini sektörde kanıtlamıştır.

2012 yılının ikinci yarısından itibaren; özellikle Azerbaycan Bakü şehrinde gerçeklestirdiği yeni yatırımlar ile, profesyonel çalışma sistemi içerisinde, proje aşamasından başlayarak, imalat ve montaj işlerini kendi bünyesinde gerçekleştirerek, bilgilendirme ve yönlendirme ile yatırımcılara büyük avantajlar; Azerbaycan coğrafyasına ise yeni bir devinim sağlamıştır.

Yerleşkesi Azerbaycan Bakü şehrinde yer alan 2000 m2 kapalı, 5000 m2 açık istif sahası kapasitesi olan fabrikamız ile aluminyum-pvc kapı, pencere ve alüminyum cephe sistemleri, alüminyum-pvc otomatik döner ve kayar(sürme) kapı sistemleri, alüminyum kompozit panel, ahşap kompak lamine panel ve cotta panel sistemleri, cephe ankraj sistemleri imalatları yetkin makina parkuru ve kalifiye personeli ile hızlı ve başarılı geri dönüşler sağlamaktadır. Ekonomi, hız ve kalite faktörlerinin hiç birinden ödün vermeden hizmet verme gayesinde olan Polatoğlu A.Ş, kendi nakliyesini de kendi tırları ile yapmaktadır.

Polatoğlu A.Ş inşaat sektörünün her noktasında var olmayı kendisine vizyon edinmiş ve bu yolda temel değerlerin; yenilikçilik, mükemmeliyetçilik ve çalışkanlık olduğunu bilmektedir. Bir taraftan bu gelişim devam ederken, diğer taraftan ``kalite, zamanında iş teslimi ve ekonomik fiyat`` politikaları ile sektörel hedeflerini daima daha yukarısına koyarak, sektörun en güçlü ve dinamik markalarından biri halini almıstır.

2000 m2 kapalı, 5000 m2 açık istif sahası kapasitesi olan fabrikamız hızlı ve başarılı geri dönüşler sağlamaktadır.